Reference

Přes svůj negativní postoj k realitním makléřům, jsem si časem k jednomu z nich, vybudoval důvěru. Paní Lörinczová je právě oním zmíněným. Vždy ochotná i nad rámec svých závazků a povinností. S čistým svědomím vřele doporučuji.

Vach Petr

Služeb paní Marcely Lörinczové v rámci realitních činností- např.zprostředkování koupě nemovitosti,nájmu nemovitosti, nalezení nájemníka a všech náležitostí s tím spojených- jsem v uplynulých letech využil opakovaně a byl jsem s jejím přístupem vždy velmi spokojen.

MUDr Josef Koprnický

S realitní makléřkou Marcelou Lorincovou jsem byla velmi spokojená. Prodala byt mě i mamince a já se o nic nemusela starat. Přeji ji mnoho úspěchů v samostatné činnosti .

Ivana Maslejová

Добрый день! С пани Марцелой Лоренцовой я сотрудничала при продаже несколько недвижимостей в Карловых Варах. Я и мои клиенты остались очень довольны, все прошло быстро и без каких-либо проблем. Рекомендую сотрудничество.

Инга Вяткина

Dobrý den,s p.Lorinczovou v K.Varech máme velice hlavně dobré zkušenosti a můžeme ji vřele doporučit.Jedná se o jednu z mála realitních makléřek v ČR ,které lze plně důvěřovat.Ceníme si hlavně korektního ,vstřícného jednání, a rychlý prodej naší nemovitosti.

manželé Brdlíkovi

Při prodeji bytu jsem byl spokojen s přístupem pi. Lorinczové k prodeji . Také všechny přepisy na nového majitele včetně smluv finančních proběhlo bez problémů. Mohu jen doporučit.

K.Konrád, Karlovy Vary

Очень благодарна Марцеле за длительное сотрудничество. Она подобрала мне квартиру, оформила  все документы в короткий срок, и по хорошей цене. Могу сказать, что , Марцела  очень порядочный, ответственный человек, превосходно знающий своё дело, Я считаю, что в Карловых  Варах- это лучший специалист в сфере недвижимости. Она  Вам поможет приобрести, продать, сдать дом или квартиру по лучшей цене!

Муравлева Н.Г. г. Краснодар Россия

Dobrý den,chtěla bych touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje domu paní  Lorinczové.Profesionální a zároveň lidský přístup mě velmi potěšil a překvapil.Byla to spolupráce na úrovni přátelství.Opravdu velká pochvala a poděkování.

Budilová Marcela

Byl jsem tehdy kupujícím klientem, hledal jsem rodinný dům. Po vyhlédnutí “té správné” nemovitosti jsem potřeboval dům prohlédnout kvůli posouzení odborníkem 2x, což nebylo problém dohodnout a mým požadavkem bylo stěhovat se do měsíce i s vyřízením hypotéky - to jsme vhodnou koordinací také zvládli. Drobné úpravy ve smlouvě, převody financí, dohodnutí s prodávajícím, vše proběhlo bez problémů. Když to shrnu mohu se vyjádřit, že jsem byl spokojeným klientem.

Chaloupka, Dubina
Lupa

Vyhledávání nemovitostí