O nás

Většina z nás ráda využívá služby odborníků, máme svého právníka, finančního poradce, banku. Na doporučení oslovujeme kadeřnici, šikovné řemeslníky. Vybíráme pro děti dobrou školku, školu. Vyberte si svého realitního makléře! Osobní přístup je naší prioritou.

Jmenuji se Marcela Lörinczová, bydlím v Karlových Varech. V realitách pracuji od roku 2010. Za tu dobu jsem prodala desítky nemovitostí a stojí za mnou řada spokojených klientů.

Nabízím i Vám služby certifikovaného realitního makléře.

Přehled služeb v sekci co nabízím.

Přijímám omezený počet zakázek, kterým se intenzivně věnuji. Spolupráci stavím na osobním kontaktu a důvěře mezi mnou a klientem.

Chcete-li mi nabídnout nemovitost k prodeji nebo pronájmu vyplňte prosím stručný formulář chci prodat nemovitost. Spolupracuji s odborníky ve svých oborech - seznam v sekci s kým spolupracuji.

Nepoužívám žádné neseriózní praktiky typu falešný kupec, bleskový prodej, nereálná cena apod. – můžete se podívat na reference mých klientů.

Marcela Lörinczová

manažer


Pokud máte zájem o mé seriózní, kvalitní a rychlé služby, volejte prosím na tel.č. 736 680 520 nebo využijte další kontakty.

Děkuji za Váš čas a těším se na případnou spolupráci!

Lupa

Vyhledávání nemovitostí